fbpx
Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
//Yeni Sitemizle Sizlerleyiz…

Yeni Sitemizle Sizlerleyiz…

DAHA GÜÇLÜYÜZ...

YENİ WEB SİTE TASARIMI

Mavi Yeşil Ajans”ın yeni web sitesi yayın hayatına başladı. Reklam tasarım ve uygulama alanında bildiklerinizi unutun. Size creative tasarım hakkında bilmediklerinizi, görmediklerinizi, hissetmediklerinizi yaşatmaya geldik. Yeni web site tasarımı ile sizlerle başbaşayız. Mavi Yeşil Ajans yılların birikimi ile yepyeni bir web sitesi tasarlayarak size sunuyor. Kurumsal Kimlik tasarımından katalog tasarımına, logo tasarımından, masa üstü yayıncılığa, google reklamlarından inşaat reklam kampanyalarına, Medya planlamadan seslendirme hizmetlerine ,sosyal medya yönetimi ve reklamlarından web site tasarımına, sem seo yazılımından açıkhava reklamcılığa, promosyondan ofis içi ve dışı tabela tasarım ve uygulamasından, tanıtım filmi hizmetlerine, fotoğraf çekiminden çanta üretimine kadar ihtiyacınız olan bütün reklam figürlerini ve  farklılıklarını bir arada sunuyor.

NELER VAR

Yeni web site tasarımı içerisinde neler olduğunu merak ediyorsanız hemen tıklayarak sitemizi incelemeye başlayın. Bir firma için nelerin gerektiği, en özel tasarımlar, kurumsal kimliğin nasıl olması gerektiği, özel hizmetler…

Şimdi Mavi yeşil ajans yeni web site tasarımı için harcadığımız zamanı ve emeği inceleyin. Çok özel bir arayız, tasarımsal olarak olağanüstü güzellikte hazırlandı. Yeni bir yazılım dili ve kullanıcı dostu olarak tasarlandı.

Tasarım konusunda uzman ve yetenekli ekibimiz, sağlam müşteri ilişkileri kurabilen satış temsilcimiz, ofis içi yöneticilerimiz, sanat yönetmenimiz, web tasarım ve yazılım uzmanlarımız ile daha güçlü, daha creative ve daha hızlı bir ekiple sizi bekliyoruz.

FİYAT HER ŞEY DEĞİLDİR

Bir ajans için fiyat her şey değildir. Önemli olan tasarımın nasıl hazırlandığı ve amacına hizmet etmesidir. Bütün bu etkenler bir araya geldiğinde müşteri memnuniyeti sağlanırsa ajansın gönlü de hoş olur. İşte biz parayı ve kazancı ikinci planda bırakarak bütün çabamızı hedefe ve müşteriye veriyoruz.

Fiyatı işlevi ve kalitesi aynı olan iki üründen daha iyi görüneni daha iyi satar. Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir.

Reklam hizmeti; Herkese mükemmeli tasarlamak değil, tasarladığın şeyin mükemmel olmasını sağlamaktır. Mavi Yeşil ajans yeni web sitesi ile size ve işinize mükemmel bir gelecek katmak için çalışıyor. Gelin beraber çalışalım, beraber kazanalım. Daha fazlası için web sitemizi incelemenizi ve ajansımızı ziyaret etmenizi bekliyoruz…

DEĞİŞİME HAZIR OLUN…

  • 0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Projelerimize Göz Atın

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat