fbpx
Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Kategoriler
//Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’in en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmakta ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Müşteri İlişki Verimliliği

Mavi Yeşil Ajans & Müşteri ilişkisinin sağlığı ve verimliliği; Toplam kalite anlayışının giderek daha da yaygınlaşmasına paralel olarak, hizmet/iş alış ve verişin uzun vadeli iş ortaklığı olarak benimsenmesine, profesyonel standartlara bağlılığa, karşılıklı saygı ve güvene, dürüstlük ve samimiyete her zamankinden fazla bağlı hale gelmeyi hedeflemektedir.

Kaliteli Hizmet

Müşterilerimizden aldığımız verilerle dürüst reklam üretiyor, müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektörleri ve rakipleri izleyip, tanıyıp analiz ettikten sonra, müşterimizin ihtiyacı olan medyayı planlayarak firma yetkililerine sunuyoruz. Bizler sadece tasarım aşamasında değil, baskı ve uygulama aşamasın da da müşterilerimize hizmetin en kalitelisini sunuyoruz. Onlarla iyi ilişkiler kurarak zamanı olması gerektiği gibi kullanıyoruz.

Karşılıklı Güven

Değişik açılardan yaptığımız çalışmalar, araştırmalar ve değerlendirme raporları ile müşterimizi izleyeceği yol hakkında bilgilendiriyoruz. Reklam mecraları veya dışarıya yaptırdığımız işler için üçünü kişilerle kurduğumuz ilişkilerde, müşterilerimizin haklarını ve çıkarlarını karşılıklı olarak koruyarak, sürekli güven tazelemeyi esas alıyoruz.

Bizler daha uygun bir reklam mecrası veya fiyatları bulsak bile bunu hemen müşterimize sunuyor, onların menfaatine uygun değilse iptal ediyoruz. Buradaki amacımız müşterinin çok para harcayarak reklam yapması değildir. Aksine doğru reklama doğru bütçe harcamasıdır.

Tam İş Birliği

Mavi Yeşil Ajans olarak Müşterilerimiz ile tam bir işbirliği içinde çalışarak, verdiğimiz hizmetin kalitesini korumak ve yükseltmek için her türlü çabayı göstermekteyiz. Bizim için Reklama Güvenin Sağlanması çok önemlidir ve olmazsa olmazımızdır.

Bu açıdan her tasarımın ardından konu ile alakalı farklı firmalardan baskı ve uygulama fiyatları alırız. Bu fiyatları müşterimizin menfaatleri doğrultusunda yeniden inceleyerek en iyi firma ile çalışmaya başlarız. Bakın en iyi firma dedik, en ucuz fiyat değil. Yani müşterimizin parasını çöpe atmayız.

  • 0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat