Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
//Blog

İlk Defa Katalog Yaptıracaklar İçin Püf Noktalar

10 Mart 2019Kategori : Blog

Herkes için çok bilinmeyenli denklemdir katalog. Bu açıdan size özel yazılan yazıyı okumadan katalog tasarımı ve baskısı yaptırmayın. İlk defa katalog yaptıracaklar için püf noktalar ya da daha önce kötü bir deneyim geçirenler için hazırladığımız çok özel bir yazı sizleri bekliyor. Hem çok iyi bir katalog yaptırmak hem de yüksek ücret ödemek istemiyorsanız yazımız tam size göre. Katalog tasarımı ve baskısı bir firmanın en san..

Daha Fazla Okuyun
  • 1 Comment

REKLAM AJANSI

18 Aralık 2018Kategori : Blog

    Reklam Ajansı Nedir reklam ajansı… Herkesin yapabileceğini düşündüğü, ya da yaptığı işin herkes tarafından hak ettiği yere konumlandırılmadığı iş olan ajans. İşte size bu konudan detaylı bir şekilde bahsetmek istiyorum. Reklam ajansı temel anlatım ilkesi ile bir firma ya da kuruluş aşamasından itibaren her türlü tasarım, baskılı ve görsel ürünlerini hazırlayan ve bu ürünleri gerekli reklam mecralarında yayınlayan kurumdur..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Yeni Sitemizle Sizlerleyiz…

DAHA GÜÇLÜYÜZ...

YENİ WEB SİTE TASARIMI Mavi Yeşil Ajans''ın yeni web sitesi yayın hayatına başladı. Reklam tasarım ve uygulama alanında bildiklerinizi unutun. Size creative tasarım hakkında bilmediklerinizi, görmediklerinizi, hissetmediklerinizi yaşatmaya geldik. Yeni web site tasarımı ile sizlerle başbaşayız. Mavi Yeşil Ajans yılların birikimi ile yepyeni bir web sitesi tasarlayarak size sunuyor. Kurumsal Kimlik tasarımından katalog tasarımına, logo tasarımınd..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat