fbpx
Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
//Blog

Kurumsal Ajans Hizmeti

Kurumsal Ajans Hizmeti Merhaba. Mavi yeşil ajans olarak yeni kurulacak ya da kurumsallaşmak isteyen firmalara kurumsal reklam ajansı ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yeni açılacak restoran, inşaat projesi, muayenehane, cafe, fabrika ya da burada bahsedemediğimiz her hangi bir iş kolu olabilir. Bu iş kolları ile ilgili kuruluş aşamasından işletim süresi içerisinde tüm reklam ve danışmanlık hizmeti ajansımız tarafından verilmektedir. Kurumsal aj..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Web Sitesi Tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI Merhaba... Bugün size web sitesi tasarımı hakkında dikkat etmeniz gereken bazı özel bilgileri sunmak istiyorum. Sahi iyi bir web sitesi nasıl olmalı yada kime yaptırmak gerekir. Web sitesi için sadece tasarım yeterli mi ?. Seo çalışması nedir. İşte size bahsedeceğim konu başlıklarından bazıları. Şimdi ilk olarak web sitesi nedir, neden önemli, artık web sitesi olmayan firma varmı. Evet web sitesi tasarımı deyince aklımı..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

ANAOKULU WEB SİTE TASARIMI

                                                ANAOKULU WEB SİTE TASARIMI   Mavi yeşil ajans olarak anaokulu web site tasarımı kapsamında Lale bahçesi anaokullarına web sitesi yapmak için bir araya geldik. Öncelikle aktif on beş şubesi bulunan anaokulunun tüm yöneticileri ile bir araya gelerek, isteklerini ve neler yapabileceğimizi kararlaştırdık. Bu doğrultuda bundan sonra on beş okul ve planlanan..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

İlk Defa Katalog Yaptıracaklar İçin Püf Noktalar

10 Mart 2019Kategori : Blog

Herkes için çok bilinmeyenli denklemdir katalog. Bu açıdan size özel yazılan yazıyı okumadan katalog tasarımı ve baskısı yaptırmayın. İlk defa katalog yaptıracaklar için püf noktalar ya da daha önce kötü bir deneyim geçirenler için hazırladığımız çok özel bir yazı sizleri bekliyor. Hem çok iyi bir katalog yaptırmak hem de yüksek ücret ödemek istemiyorsanız yazımız tam size göre. Katalog tasarımı ve baskısı bir firmanın en san..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

REKLAM AJANSI

18 Aralık 2018Kategori : Blog

    Reklam Ajansı Nedir reklam ajansı… Herkesin yapabileceğini düşündüğü, ya da yaptığı işin herkes tarafından hak ettiği yere konumlandırılmadığı iş olan ajans. İşte size bu konudan detaylı bir şekilde bahsetmek istiyorum. Reklam ajansı temel anlatım ilkesi ile bir firma ya da kuruluş aşamasından itibaren her türlü tasarım, baskılı ve görsel ürünlerini hazırlayan ve bu ürünleri gerekli reklam mecralarında yayınlayan kurumdur..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Yeni Sitemizle Sizlerleyiz…

DAHA GÜÇLÜYÜZ...

YENİ WEB SİTE TASARIMI Mavi Yeşil Ajans''ın yeni web sitesi yayın hayatına başladı. Reklam tasarım ve uygulama alanında bildiklerinizi unutun. Size creative tasarım hakkında bilmediklerinizi, görmediklerinizi, hissetmediklerinizi yaşatmaya geldik. Yeni web site tasarımı ile sizlerle başbaşayız. Mavi Yeşil Ajans yılların birikimi ile yepyeni bir web sitesi tasarlayarak size sunuyor. Kurumsal Kimlik tasarımından katalog tasarımına, logo tasarımınd..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat