Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
//Blog

  Hoş Geldin Dijital Covid-19

3 Mayıs 2020Kategori : Blog

Hoş Geldin Dijital Covid-19 Süreci tüm dünya gibi hepimiz çok yakından yaşıyoruz. Dikkat edin yaşıyoruz dedim. Çünkü bu inanılmaz olay tam da tüm Dünya ile beraber bizim de hayatımızda. Öyle böyle değil ama bütün hayatımızı tamamen etkiledi, değiştirdi, karıştırdı. Sağlığımızı etkiledi, ruhumuzu çökertti, maddi hayatımızı sıfırladı. Her birey, her aile, her küçük esnaf, her büyük şirketler, holdingler ve nihayet devlet..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Kurumsal Ajans Hizmeti

Kurumsal Ajans Hizmeti Mavi yeşil ajans olarak; Dijital reklam stratejileri ve tasarımlar ile yeni kurulacak yada kurumsallaşmak isteyen firmalara, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vererek gelirlerini artırmada yardımcı oluyoruz... Yeni açılacak restoran, inşaat projesi, muayenehane, cafe, fabrika ya da burada bahsedemediğimiz her hangi bir iş kolu olabilir. Bu iş kolları ile ilgili kuruluş aşamasından işletim süresi içerisinde tüm reklam ve dan..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Web Sitesi Tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI Merhaba... Bugün size web sitesi tasarımı hakkında dikkat etmeniz gereken bazı özel bilgileri sunmak istiyorum. Sahi iyi bir web sitesi nasıl olmalı yada kime yaptırmak gerekir. Web sitesi için sadece tasarım yeterli mi ?. Seo çalışması nedir. İşte size bahsedeceğim konu başlıklarından bazıları. Şimdi ilk olarak web sitesi nedir, neden önemli, artık web sitesi olmayan firma varmı. Evet web sitesi tasarımı deyince aklımı..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Anaokulu Web Site Tasarımı

..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

İlk Defa Katalog Yaptıracaklar İçin Püf Noktalar

10 Mart 2019Kategori : Blog

Herkes için çok bilinmeyenli denklemdir katalog. Bu açıdan size özel yazılan yazıyı okumadan katalog tasarımı ve baskısı yaptırmayın. İlk defa katalog yaptıracaklar için püf noktalar ya da daha önce kötü bir deneyim geçirenler için hazırladığımız çok özel bir yazı sizleri bekliyor. Hem çok iyi bir katalog yaptırmak hem de yüksek ücret ödemek istemiyorsanız yazımız tam size göre. Katalog tasarımı ve baskısı bir firmanın en san..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

REKLAM AJANSI

18 Aralık 2018Kategori : Blog

    Reklam Ajansı Nedir reklam ajansı… Herkesin yapabileceğini düşündüğü, ya da yaptığı işin herkes tarafından hak ettiği yere konumlandırılmadığı iş olan ajans. İşte size bu konudan detaylı bir şekilde bahsetmek istiyorum. Reklam ajansı temel anlatım ilkesi ile bir firma ya da kuruluş aşamasından itibaren her türlü tasarım, baskılı ve görsel ürünlerini hazırlayan ve bu ürünleri gerekli reklam mecralarında yayınlayan kurumdur..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Yeni Sitemizle Sizlerleyiz…

DAHA GÜÇLÜYÜZ...

YENİ WEB SİTE TASARIMI Mavi Yeşil Ajans''ın yeni web sitesi yayın hayatına başladı. Reklam tasarım ve uygulama alanında bildiklerinizi unutun. Size creative tasarım hakkında bilmediklerinizi, görmediklerinizi, hissetmediklerinizi yaşatmaya geldik. Yeni web site tasarımı ile sizlerle başbaşayız. Mavi Yeşil Ajans yılların birikimi ile yepyeni bir web sitesi tasarlayarak size sunuyor. Kurumsal Kimlik tasarımından katalog tasarımına, logo tasarımınd..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz Mavi Yeşil Ajans; Uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’..

Daha Fazla Okuyun
  • 0 Comment

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat