fbpx
Bunu Paylaş
//Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Merhaba… Bugün size web sitesi tasarımı hakkında dikkat etmeniz gereken bazı özel bilgileri sunmak istiyorum. Sahi iyi bir web sitesi nasıl olmalı yada kime yaptırmak gerekir. Web sitesi için sadece tasarım yeterli mi ?. Seo çalışması nedir.

İşte size bahsedeceğim konu başlıklarından bazıları. Şimdi ilk olarak web sitesi nedir, neden önemli, artık web sitesi olmayan firma varmı. Evet web sitesi tasarımı deyince aklımıza gerçekten çok güzel görünümlü, kullanıcı dostu, bunun yanında arama motorları ile tam uyumlu çalışabilen bir site geliyor.

WEB SİTESİ NEDİR

Firmaların kendi ürün ve şirket bilgilerini internet ortamında müşterilerine göstermek ve etkileşimde bulunarak iletişime geçmelerini sağladığı sayfalara web sitesi denmektedir. Web sitesinde en önemli olgu sitenin kullanıcı dostu olarak tasarlanmasıdır. Kullanıcı dostu olarak tasarlanmayan bir site boşa harcanan bir zaman ve para demektir. Sitenizin sadece isminin yazılması ile bulunmasının yanında, anahtar kelimelerin tetiklemesi ile de internette bulunabilir olması çok önemlidir. Bu yüzden web sitesi tasarımı ile beraber yazılımının da eş değer şekilde özel tasarlanması gerekmektedir.

 

WEB SİTESİ NEDEN ÖNEMLİ

Web sitesi her şeyin internet üzerinden yapıldığı günümüzde iyi bir web sitesi size çok şey katmaktadır. Müşterilerinizin firmanız hakkında gerekli olan kurumsallığı görebilmesi, ürünlerinizi yakından inceleyebilmesi ve en önemlisi sizinle iletişime geçebilmesi açısından çok önemlidir. İşte bu yüzden iyi bir web sitesi sadece tasarım ile değil yazılım ile de desteklenmeli ve mobil cihazlarda da çok iyi bir çalışma sistemine sahip olmalıdır. Bu şekilde tasarlanan bir web sitesi size çok büyük artı katacaktır. Müşterileriniz ve rakipleriniz içinde çok önemli bir noktaya gelmiş olacaksınız.

 

Günümüzde büyün aramaların, firmalar hakkında gerekli bilgilerin elde edildiği en önemli mecra internet olduğu için burada sahip olacağınız yer sizin aynanız olacaktır. Unutmayın ki ne kadar büyük ve kurumsal firma olursanız olun iyi bir web sitesine sahip değilseniz müşterinizin gözünde sıradan bir firmasınızdır.

 

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Kurumsal firmalara çok özel tasarım ve yazılım ile beraber seo destekli google dostu mükemmel kullanışlı siteler hazırlamaktadır. Bu siteler sizin için basit bir kullanıcı ara yüzü ile hazırlanarak sizinde sitenize bilgi girmenize olanak sağlamaktadır. Bu yüzden web sitesini işin ehli olmayan kişi yada kurumlara teslim etmek yapabileceğiniz en büyük yanlıştır. Mavi yeşil ajans bu güne kadar bir çok kurumsal firmaya web site tasarımı hazırlamış, bu firmalara SSL sertifikasını hediye etmiştir. Sizde web sitesi yaptırmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçin. Ekibimizle tanışın yaptığımız siteleri inceleyin ve teklif alın.

  • 0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat