fbpx
Bunu Paylaş
//Kurumsal Ajans Hizmeti

Kurumsal Ajans Hizmeti

Kurumsal Ajans Hizmeti

Mavi yeşil ajans olarak; Dijital reklam stratejileri ve tasarımlar ile yeni kurulacak yada kurumsallaşmak isteyen firmalara, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vererek gelirlerini artırmada yardımcı oluyoruz…

Yeni açılacak restoran, inşaat projesi, muayenehane, cafe, fabrika ya da burada bahsedemediğimiz her hangi bir iş kolu olabilir. Bu iş kolları ile ilgili kuruluş aşamasından işletim süresi içerisinde tüm reklam ve danışmanlık hizmeti ajansımız tarafından verilmektedir. Kurumsal ajans hizmeti denilince akla düz tabirle a dan z ye hizmet gelmektedir. Yani logo tasarımı ile beraber tüm kurumsal elemanların tasarımı ve uygulaması yapılmaktadır.

Baskı ve Uygulama

Mavi yeşil ajans’ın en önemli özelliği sadece tasarım ile kalmayarak, bütün kurumsallığın baskı ve uygulama hizmetini de içerir. Mavi yeşil ajans yeni firmalara kurumsal ajans hizmeti çok kısa sürede kurumsallaşmalarına destek oluyor. Web sitemizden yapılmıştır.       

İster yeni bir inşaat projesine gerek, çok iyi bir şef olarak restoran açın yolunuz mutlaka bizden geçeceğiz. Mavi yeşil ajans 15 yıllık bilgi ve birikim ile bugün siz değerli firmalara kurumsal ajans hizmet içindir. Konusunda uzman, eğitimli ve tecrübeli tasarımcılarımız, özel yazılım ekibimiz, yönetmen ve çekim ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.  Proje başlangıcı ile beraber yapılan tüm görüşme ve tasarımlar ekibimizle beraber detaylı bir şekilde değerlendirilerek tasarıma aktarılmaktadır. Logo tasarımı, web tasarımı, baskılı ürünler, katalog, sosyal medya gibi günümüzde en çok kullanılan argümanlar ajansımız tarafından sağlanmaktadır. 

İzmir Ajans

Günümüzde bir çok firma çok iyi araştırma yapmadan işe başlamakta ve bunun sonucunda bir çok sıkıntı yaşamaktadır. Tasarım ve baskı konusunda hizmet almak için ya tavsiye ile ya da internet reklamlarından aramak sureti ile ajans bulunmaktadır. Her iki yöntemde çok doğru bir yöntemdir ve bu firmaları bulmak iyidir. Bulduğunuz firmanın sizin işinizin ehli olup olmadığına karar vermek için geçmişte yapmış olduğu projeleri incelemeli ve öyle karar vermelisiniz. Aksi takdirde ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bekliyoruz

Sizde ajansımızı ziyaret ederek, değerli projelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Size hem kurumsal reklam ve ajans hizmeti, hemde yapılan tasarımların baskılı olarak  hizmetini sunariz. Sizleri ajansımıza kahve içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.

 

  • 0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat