Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Prodüksiyon
Hizmetleri

Mavi yeşil ajans; Firma, ürün, hizmet tanıtımı gibi birçok alanı kapsayan prodüksiyon hizmetlerini, başarılı ajans çalışmaları ile beklentilerinizi en ileri derecede karşılamaktadır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Prodüksiyon

Tasarım Her şeydir...

İyi Bir Tasarım Kaliteli Bir Prodüksiyonun Şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Tanıtım Filmi

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Mavi yeşil ajans; Firma, ürün, hizmet tanıtımı gibi birçok alanı kapsayan prodüksiyon hizmetlerini başarılı ajans hizmeti ile beklentilerinizi en ileri derecede karşılamaktadır.

Tanıtım filmi, reklam ve kampanya filmi, fotoğraf ve video çekimi gibi geniş bir çalışma yapılmaktadır. Bu hizmetleri alarak  hedef kitlenize ulaşabilmeniz için prodüksiyon hizmetini ajansımızdan temin edebilirsiniz.

Tanıtım filmi hazırlarken gerekli olan senaryo, akıcı bir müzik, şirketinizi en iyi şekilde anlatan sesli bir çalışma ile başarılı bir tanıtım filmi elde edebilirsiniz. Bu araçlar kampanya ve reklamlarınız içinde geçerlidir.

PRODÜKSİYON HİZMETİ NELERDİR

Prodüksiyon hizmeti olarak tanıtım filmi, video çekimi, fotoğraf çekimi, hava çekimleri, seslendirme, senaryo yazarlığı reklam kampanyaları oluşturmaktır. Bu ürünleri üreterek iyi bir reklam kampanyası oluşturmak donanımlı bir ekip işidir.

Öncelikle tanıtımı yapılacak firmanın fotoğraf ve video çekimleri hazırlanan senaryoya göre tasarlanmalıdır. Çekimler tamamlandığında grafik ve montaj ile beraber seslendirme işlemi yapılmalıdır.

VİDEO ÇEKİMİ

Mavi yeşil ajans; Kurumun ihtiyacı doğrultusunda video çekimi yapmaktadır. Sanat yönetmeni ve fotoğraf sanatçısı ekibimizle ile birçok firmanın video çekimleri yapılarak teslim edilmiştir.

İster tanıtım filmi ister açılış kokteylleri, inşaat firmaları için anahtar teslim töreni, proje tanıtım kokteylleri, organizasyon ve ürün çekimleri başarı ile yapılmaktadır.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Mavi yeşil ajans profesyonel fotoğraf sanatçısı ile ister ürün ister proje çekimlerinizi başarılı bir şekilde hazırlamaktadır. Daha sonra bilgisayar ortamında gerekli renk ve ışık düzeltmelerini yaparak teslimini gerçekleştirmektedir. Ürün çekimleri de sahne kurulumu, fabrika ve iş yeri çekimleri de özel cihazlarımız ile sizlere en özel fotoğraf çekimleri yapılmaktadır.

HAVA ÇEKİMLERİ

Mavi yeşil ajans hava çekimleri ile sizlere hizmet vermektedir. Konusunda uzman olan Türkiye’nin önce gelen çekim ekibi ile yapmış olduğumuz bir çok çalışmayı web sitemizden inceleyebilirsiniz.

En iyi makinalar ve en güzel açılarla sizlere doyumsuz video ve fotoğraf çekimi hizmeti sunan mavi yeşil ajans ham görüntüleri tasarım ekibi eşliğinde profesyonel çekim kalitesine getirerek sizlere sunmaktadır.

TANITIM FİLMİ İZMİR

İyi bir kampanya filmi ya da tanıtım filmi için öncelikle firma ile görüşme yapılmalıdır. Kampanya filmi için proje hakkında detaylı bilgi edinilmeli, bu bilgilere eş değer senaryo yazılmalı ve senaryo ile beraber video ve fotoğraf çekimleri yapılmalıdır.

Bütün işlemlerin tamam olmasından sonra montaj aşamasında proje çekimleri özel efectlerle desteklenir, seslendirme ve müzik ile tamamlanır. İşte bu şekilde iyi bir tanıtım filmi izmir ortaya çıkar.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans olarak Prodüksiyon reklam tasarım ve hizmetlerini sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek ve satışlarınızı artıracak tanıtım ve reklam filmleri yayınlamanız artık çok kolay.

  • :
PRODÜKSİYON HİZMETLERİ NELERDİR ?

Prodüksiyon hizmetleri olarak tanıtım filmi, video çekimi, fotoğraf çekimi, hava çekimleri, seslendirme, senaryo yazarlığı reklam kampanyaları oluşturmaktır. Bu ürünleri üreterek iyi bir reklam kampanyası oluşturmak donanımlı bir ekip işidir. Öncelikle tanıtımı yapılacak firmanın fotoğraf ve video çekimleri hazırlanan senaryoya göre tasarlanmalı, çekimler tamamlandığında grafik ve montaj ile beraber seslendirme işlemi yapılmalıdır.

İYİ BİR TANITIM FİLMİ NASIL OLUR ?

İyi bir kampanya filmi ya da tanıtım filmi için öncelikle firma ile görüşme yapılmalıdır. Eğer kampanya filmi hazırlanacaksa proje hakkında detaylı bilgi edinilmeli, bu bilgilere eş değer senaryo yazılmalı ve senaryo ile beraber video ve fotoğraf çekimleri yapılmalıdır. Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra montaj aşamasında proje çekimleri özel efektlerle desteklenmeli, seslendirme ve müzik ile tamamlanmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi Yeşil Ajans olarak Prodüksiyon reklam tasarım ve hizmetlerimizi sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek ve satışlarınızı artıracak tanıtım ve reklam filmleri yayınlamanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

Prodüksiyon Hizmetleri

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat