Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Masaüstü
Yayıncılık

Masaüstü Yayıncılık; Kurumsal Kimlik tasarımı hazırlanırken ihtiyaç duyuldukça tasarımı ve baskısı yapılan şirket ve kurumun bütün evraklarına verilen isimdir.

PROJE
Hadi başlayalım
//Masaüstü Yayıncılık

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir yayıncılığın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Masa Üstü Yayıncılık;  Kurumsal Kimlik tasarımı hazırlanırken ihtiyaç duyuldukça tasarımı ve baskısı yapılan şirket ve kurumun bütün evraklarına verilen isimdir.

Masaüstü Yayıncılık firmanın kuruluş aşamasından başlayarak, kampanya, yazışma, şirket içi evraklar, resmi evraklar gibi bütün baskılı ürünleri kapsamaktadır.

Bu ürünlerin tasarımı ve baskısı şirketin gelişimine, değişimine ve büyümesine göre zaman zaman değişmekte, farklılaşmaktadır. Bu açıdan yapılacak olan tasarımlar tecrübeli ajans hizmeti veren firmalar tarafından tasarlanmalı ve baskısı yapılmalıdır.

MASA ÜSTÜ YAYINCILIK NASIL OLMALI

Masa üstü yayıncılık elamanları sürekli tüketilen, firmalara, müşterilerinize dağıtılan ve sizi gülük olarak hayatta tutan ürünler olduğu için çok önemlidir. Örneğin bir pizza firması için masa üstü yayın elemanlarından en çok kullandıkları magnet, yemek (Amerikan) servis, broşür, adisyon, menü, fatura ve kartvizittir. Bu baskılı ürünler daima firma ile müşteri arasındaki köprüyü kuran en sıcak ürünler olduğu için tasarımı ve baskısı özel olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal kimliğini tasarlayan bir firmanın masa üstü yayın elemanlarının baskısını yaptırarak bir an önce dağıtıma geçmek istemesi en doğal hakkıdır. Ancak masa üstü yayınları kurumsal kimliğe bağlı kalmadan çokça değişebilmektedir. Kampanyanın çeşidine, ürünün özelliğine, broşürdeki elemanların fiyatlandırılmasına kadar bir çok etken yeniden tasarıma ihtiyaç duymaktadır. İşte burada devamlılık önemlidir. Hem kurumsallığı bozmadan yani kurulsa kimlik tasarımına bağlı kalınmalı, hem de yeni tasarım için fikir üretilmelidir. Bu açıdan incelendiğinde masa üstü yayın elemanları tasarımları çok önemlidir.

MASA ÜSTÜ ELEMANLARI NELERDİR

Masa üstü elemanları çok fazla olmakla birlikte öncelikli olanları kartvizit, sunum dosyası, antetli kağıt, diplomat zarf, klasör, şirket içi yazışma evrakları, resmi evraklar, bloknot, küp blok, el ilanı, broşür, etiket, magnet, çanta gibi ürünlerin başını çektiği elemanlardır. Bu elemanlar sürekli tükenen ve sürekli yaptırılan ürünlerdir.

MASA ÜSTÜ YAYINLARI NEDEN ÖNEMLİ

Masa üstü yayınları firmanızın günlük olarak müşteri ile en çok buluştuğu ürünlerdir. Bu ürünlerin tasarımı sizi müşterilerinizin gözünde çok iyi bir yere çıkarabilir ya da çok daha kötü yere indirebilir. Masa üstü yayın elemanları renk ve tasarım çizgisi olarak kurumsal kimlik aynasından çıkmalıdır. Bu tasarımlar sürekli tükendiği için yeni tasarım sırasında yeni fikirlerle tasarlanabilir.

 NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans gerek kurumsal kimlik tasarımı esnasında gerekse daha sonra masa üstü yayınları tasarımları hazırlamaktadır. Masa üstü yayıncılığı tasarımını çok iyi bilen mavi yeşil ajans baskı tekniğini de bildiği için sizi rakiplerinizden ayıracak çok özel tasarım ve baskı yapabilmektedir.

Mavi Yeşil Ajans olarak Masa üstü yayın tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir masa üstü yayın ürünlerine sahibi olmanız artık çok kolay.

  • :
MASAÜSTÜ ELEMANLARI NELERDİR ?

Masaüstü elemanları çok fazla olmakla birlikte öncelikli olanları kartvizit, sunum dosyası, antetli kağıt, diplomat zarf, klasör, şirket içi yazışma evrakları, resmi evraklar, bloknot, küp blok, el ilanı, broşür, etiket, magnet, çanta gibi ürünlerin başını çektiği elemanlardır. Bu elemanlar sürekli tükenen ve sürekli yaptırılan ürünlerdir.

MASAÜSTÜ YAYINLARI NEDEN ÖNEMLİ ?

Masaüstü yayınları firmanızın günlük olarak müşteri ile en çok buluştuğu ürünlerdir. Bu ürünlerin tasarımı sizi müşterilerinizin gözünde çok iyi bir yere çıkarabilir ya da çok daha kötü yere indirebilir. Masaüstü yayın elemanları renk ve tasarım çizgisi olarak kurumsal kimlik aynasından çıkmalıdır. Bu tasarımlar sürekli tükendiği için yeni tasarım sırasında yeni fikirlerle tasarlanabilir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans gerek kurumsal kimlik tasarımı esnasında gerekse daha sonra masaüstü yayınları tasarımları hazırlamaktadır. Masaüstü yayıncılığı tasarımını çok iyi bilen mavi yeşil ajans baskı tekniğini de bildiği için sizi rakiplerinizden ayıracak çok özel tasarım ve baskı yapabilmektedir. Mavi Yeşil Ajans olarak Masa üstü yayın tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir masaüstü yayın ürünlerine sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

MASAÜSTÜ YAYINCILIK

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat