Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Logo Tasarımı

Logo; Firma, kurum, özel ve resmi bütün kuruluşların kendilerini temsil ettiği, tanınmasını sağladığı semboldür.

PROJE
Hadi başlayalım
//Logo Tasarımı

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir logonun şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Logo

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Logo tasarımı kurumun her şeyini ifade edeceği, bütün materyallerde kullanılacağı için, anlam ve önemini bilerek ve isteyerek tecrübeli eller tarafından tasarlanmalıdır.

LOGO TASARIMI İZMİR

Logo tasarımı, yorucu olmaktan uzak,  göze hoş gelen kalıcı karakter ve renklerden seçilmelidir.  Sektörünü temsil etmeli, gücünüzü, vizyonunuzu ve değerlerinizi yansıtmalıdır.

Logo tasarımı bir anlam etrafında tasarlanmalı ve detayları sizin vizyonunuzu yansıtmalıdır. Böylece müşterilerinizle aranızda çok özel bir bağ oluşması kaçınılmazdır. Logo tasarımı müşterinize işlemelidir.

LOGO TASARIMI NASIL OLMALI

Logo tasarımı; Sade, yalın, modern, anlamlı bir dille tasarlanmalıdır. Sektörünüze uygun çizgilerde, kurumsallığı yansıtan renklerde, size anlatan sıcaklıkta tasarlanmalıdır. Her sektöre göre renk ve çizgi detayları farklı olduğu için gerçek manada logo tasarımı yapan ajanslarla çalışılmalıdır. Logo tasarımı için bütçe ayırmalı ve bu bütçe doğrultusunda kurumsallığa uygun bir logo tasarımı için düşüncelerinizi tasarımcı ile paylaşmalısınız.

LOGO NEDEN ÖNEMLİ

Firmanız için üretilen bütün tasarımlarda baş köşe logo tasarımına aittir.  Her kampanya, reklam, baskılı ürün, promosyon kısacası aklınıza ne geliyorsa bütün ürünlerinizin size ait olduğu ancak logo tasarımından anlaşılır. Anlamsız bir tasarımla hazırlanan logo tasarımı bütün bu emeklerinizin ve bütçenizin başarısız bir şekilde yok olmasına neden olabilir. Bütün bu durumları gözden geçirdiğinizde logonuzun işin ehli bir ajansla beraber tasarlanması ve kullanılması çok önemlidir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Kurumsal firmalara ve yeni kurumlara sektörüne uygun olarak kurumsal vizyonu doğrultusunda logo tasarımı hazırlamaktadır. Bu tasarımı profesyonel ekibi ile hazırlamakta, tasarım öncesi firma yetkilileri ve tasarım ekibi ile tasarım sonrası değerlendirmek için önce tasarım ekibi sonra firma yetkilileri ile detaylı görüşmeler yapılmaktadır. Hiçbir tasarım sadece bir kişinin üzerine yüklenerek hazırlanmaz. Bu ekip dayanışması çok başarılı logo tasarımlarının çıkmasını sağlamaktadır. Mavi yeşil ajans olarak çok özel ekibimizle size en özel logo tasarımları hazırlamaktadır.

Mavi Yeşil Ajans olarak Logo tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir Logo sahibi olmanız artık çok kolay.

  • :
LOGO TASARIMI NASIL OLMALI ?

Logo tasarımı; Sade, yalın, modern, anlamlı bir dille tasarlanmalıdır. Sektörünüze uygun çizgilerde, kurumsallığı yansıtan renklerde, sizi anlatan sıcaklıkta tasarlanmalıdır. Her sektöre göre renk ve çizgi detayları farklı olduğu için gerçek manada logo tasarımı yapan ajanslarla çalışılmalıdır. Logo tasarımı için bütçe ayırmalı ve bu bütçe doğrultusunda kurumsallığınıza uygun bir logo tasarımı için düşüncelerinizi tasarımcı ile paylaşmalısınız.

LOGO NEDEN ÖNEMLİ ?

Firmanız için hazırlatacağınız bütün tasarımlarda baş köşe logo tasarımına aittir. Her kampanya, reklam, baskılı ürün, promosyon kısacası aklınıza ne geliyorsa bütün ürünlerinizin size ait olduğu ancak logonuzdan anlaşılır. Anlamsız bir tasarımla hazırlanan logo tasarımı bütün bu emeklerinizin ve bütçenizin başarısız bir şekilde yok olmasına neden olabilir. Bütün bu durumları gözden geçirdiğinizde logonuzun işin ehli bir ajansla beraber tasarlanması ve kullanılması çok önemlidir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; Kurumsal firmalara ve yeni kurumlara sektörüne uygun olarak kurumsal vizyonu doğrultusunda logo tasarımı hazırlamaktadır. Bu tasarımı profesyonel ekibi ile hazırlamakta, tasarım öncesi firma yetkilileri ve tasarım ekibi ile tasarım sonrası değerlendirmek için önce tasarım ekibi sonra firma yetkilileri ile detaylı görüşmeler yapılmaktadır. Hiçbir tasarım sadece bir kişinin üzerine yüklenerek hazırlanmamaktadır. Bu ekip dayanışması çok başarılı logo tasarımlarının çıkmasını sağlamaktadır. Mavi Yeşil Ajans olarak Logo tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir Logo sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat