Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Açık Hava
Reklamları

Günlük yaşam alanlarında sürekli karşımıza çıkan etkileyici ve görsel açıdan iyi hazırlanmış reklamlara Açıkhava reklamları denir.

PROJE
Hadi başlayalım
//Açık Hava Reklamları

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir açık hava reklamcılığının şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Reklam

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Günlük yaşam alanlarında sürekli karşımıza çıkan etkileyici ve görsel açıdan iyi hazırlanmış reklamlara Açık hava reklamları denir.

AÇIK HAVA REKLAMLARI İZMİR

Bunlar genel olarak billboard, clp, megaliht, metro, sinema, totem ve firma tabelalarından oluşmaktadır.  Bu mecralar toplu taşıma, açık mecralar ve kalabalık insanların bulunduğu alanlara kurulur.

Çok geniş kitlelere ulaşmak, reklam vermek ya da kampanya yürütmek için kullanılan Açık hava reklamlarını herkesin görmesini sağlamak, aynı güzergah ya da farklı güzergahlardan geçen insanlara reklamların tekrar tekrar gösterilmesi ile marka ve kampanya bilinirliğini yerleştirmek amaçlanmaktadır.

Bir kişinin bir marka ya da kampanyayı ortalama 16 kez görmesinden sonra o reklam hakkında bir fikir sahibi olabilmektedir. Günlük olarak insanların 200’den fazla reklamla karşı karşıya kaldığı günümüzde bu reklamların büyük çoğunluğunu Açık hava reklamları oluşturmaktadır.

NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI

Açık hava reklamları insanların etkileşim için en çok tercih ettiği reklam yerleridir. Yapılan araştırmalarda her insanın günlük ortalama en az iki saatini açık havada geçirdiği düşünülürse hemen herkesin görebildiği çok az reklam yerleridir. Açık hava reklamları ölçü olarak diğer reklam mecralarından daha büyük olduğu için daha kolay etkileşim sağlanmaktadır. Mavi yeşil ajans açık hava reklamları yanında kurumsal firmalara tabela hizmeti de vermektedir.

AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL OLMALI

Açık hava reklamları tasarımı bulunduğu mecraya göre değişmektedir. En önemli özelliği açık havada olan ve büyük reklam alanına sahip olan açık hava reklamları iyi bir tasarımla çok önemli bir reklama dönüşebilir. Reklam tasarımının etkili olması için sloganın kısa ve vurgulayıcı, logonuzun oldukça ön planda ve kullanılan resimlerin çok etkileyici olmalıdır. Bütün bu sonuçlara ulaşmak, kampanyadan başarı ile çıkmak için iyi bir ajansla çalışılmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans olarak Açık hava reklam tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek Açık hava reklamları tasarlayalım ve mecralarda uygulayalım. Sizin ve markanızın değerini yükseltmek artık çok kolay.

Ayrıca şirketiniz ya da kurumunuzun tabelasını tasarlayalım, profesyonel ekibimizle uygulamasını yapalım.

  • :
NEDEN AÇIK HAVA REKLAMLARI ?

Açık hava reklamları insanların etkileşim için en çok tercih ettiği reklam mecralarıdır. Yapılan araştırmalarda her insanın günlük ortalama en az iki saatini açık havada geçirdiği düşünülürse hemen herkesin görebildiği çok az reklam mecralarındandır. Açık hava reklamları ölçü olarak diğer reklam mecralarından daha büyük olduğu için daha kolay etkileşim sağlanmaktadır. Mavi yeşil ajans açık hava reklamları yanında kurumsal firmalara tabela hizmeti de vermektedir.

AÇIK HAVA REKLAMLARI NASIL OLMALI ?

Açık hava reklamları tasarımı bulunduğu mecraya göre değişmektedir. En önemli özelliği açık havada olan ve büyük reklam alanına sahip olan açık hava reklamları iyi bir tasarımla çok önemli bir reklama dönüşebilir. Reklam tasarımının etkili olması için sloganın kısa ve vurgulayıcı, logonuzun oldukça ön planda ve kullanılan resimler çok etkileyici olmalıdır. Bütün bu sonuçlara ulaşmak, kampanyadan başarı ile çıkmak için iyi bir ajansla çalışılmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi Yeşil Ajans olarak Açık hava reklam tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek Açıkhava reklamları tasarlayalım ve mecralarda uygulayalım. Sizin ve markanızın değerini yükseltmek artık çok kolay. Ayrıca şirketiniz ya da kurumunuzun tabelasını tasarlayalım, profesyonel ekibimizle uygulamasını yapalım.

Daha Fazlasını İste

Açık Hava Reklamcılığı

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat