Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Sosyal MedyaYönetimi

Sosyal Medya; Günümüzde paylaşmak, etkileşim yapmak, birçok konu hakkında hızlıca haber almak için kişi, kurum ve kuruluşların kendi bilgilerini, ürünlerini ve tanıtımlarını paylaştıkları mecralardır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Sosyal Medya

Tasarım Her şeydir...

İyi bir yönetim kalitelisi, dijital medyanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Dijital Medya

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Sosyal Medya; Günümüzde paylaşmak, etkileşim yapmak, bir çok konu hakkında hızlıca haber almak için kişi, kurum ve kuruluşların kendi bilgilerini, ürünlerini ve tanıtımlarını paylaştıkları mecralardır.

Sosyal medya çalışmalarını 3 kısma ayırmak daha doğru olacaktır. Birinci kısım firmanızın kurumsal kimliğine uygun sosyal medya hesapları açmaktır. Bu hesap açma süresi sonunda yine kurumunuzun vizyonuna uygun tasarımlar ile ürün ya da kampanya tanıtımı yapmaktır. Diğer bir süreç ise sosyal medyada reklamınızı yaparak hedef kitlenize ulaşmaktır. Bu çalışmaların hepsi tamamen işinde uzman ajanslar tarafından hazırlanmalıdır.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI İZMİR

Kendinizin, yakınınızın ya da çalışanınızın hazırlayacağı sosyal medya hesapları ve reklamları kısa vadede karlı gözükse bile aslında markanıza ya da ürününüze ciddi zarar vermektedir. Bunu kurumsal yapı içerisinde çalışan rakiplerinizin sosyal medya hesaplarından anlayabilirsiniz.

Sosyal medya tasarımı reklamları kişisel kullanım açısından farklılık göstermektedir. Ancak kurumsal bir firma için sosyal medya hesabı yönetimi üç kısımdan oluşmaktadır. Birinci kısım sosyal medya hesaplarının masa üstü ve mobil cihazlarla uyumlu çalışabileceği, görsel açıdan ve tasarımsal olarak kurumsal kimliğe uygun hesaplar açmaktır. İkinci aşamam açılan bu hesaplara firmanın kurumsal kimliğine, reklam ya da kampanyasına, proje ya da tanıtımına uygun yazılar ve görseller paylaşmaktır.

SOSYAL MEDYA NEDEN ÖNEMLİ

Sosyal medya günümüzde herkesin her an ulaştığı özel ve firma paylaşımlarını yaptığı mecralar haline gelmiştir. İyi bir sosyal medya hesabı yönetimi ile hedef kitlenize ulaşabilir, ürün satışı yaparak kampanya oluşturabilirsiniz.  Ayrıca sosyal medya reklamları ile geniş kitlelere ulaşabilir hatta sadece hedef kitle tercihi yaparak bütçenizi oluşturabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA NASIL YÖNETİLMELİ

Sosyal medya hesabınızın uzman bir ajans tarafından yönetilmesi hem kurumsallık, hem de bütçe açısından çok önemlidir. Reklam hazırlanırken bütçe yönetimi, hedefleme, reklam zamanı, reklamın tasarımı gibi bir çok özellik sosyal medya uzmanları tarafından takip edilmelidir. Günlük raporlama, kampanyanın geri dönüşleri gibi bir çok detayı size ancak uzman bir ekip sağlayabilir. Ayrıca günlük paylaşımlarda bir kampanya ve özel tasarım ile sağlanmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans olarak sosyal medya tasarım ve reklamlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel sosyal medya hesaplarına sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

Sosyal Medya Reklamları

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat