Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Seslendirme
Hizmetleri

Seslendirme; Reklam, kampanya, tanıtım filmi, tesis, santral gibi ürünlerin metinlerinin seslendirilmesidir. Seslendirme hangi amaç için yapılacaksa ses sanatçısı o amaca göre seçilmelidir.

PROJE
Hadi başlayalım
//Seslendirme

Tasarım Her şeydir...

İyi bir seslendirme kaliteli bir ajansta gerçekleşir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Ses

Seslendirme

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Seslendirme hizmetleri; Reklam, kampanya, tanıtım filmi, tesis, santral gibi ürünlerin metinlerinin seslendirilmesidir. Seslendirme hizmetleri hangi amaç için yapılacaksa ses sanatçısı o amaca göre seçilmelidir.

Seslendirmeler amacına uygun olarak hazırlanan metinlerin müzik ya da akış tonuna göre okunmalıdır. Böylece iletilmek istenen mesaj ya da yönlendirme hedefine ulaşmış olur.

SESLENDİRME

Reklam kampanyalarında en önemli konulardan bir tanesi seslendirmedir. Reklam için tasarım ve metin tasarımı hazırlayan ajanslar kampanyanın vurgusuna ve amacına uygun olarak seslendirme sanatçılarına bu metni okutur. Okunan metin bazen ham ses ile bazen de müzik eşliğinde okunur. Kampanya ve reklam için okunacak ses akıcı vurgulu ve duygulu olmalıdır.  Böylece hedef kitlesinde etkileşim uyandırarak, reklamın ve kampanyanın amacına ulaşılması sağlanmalıdır. Etkisiz olunan bir reklam seslendirmesi bütün kampanyanın emeğini alıp götürür.

REKLAM SESLENDİRMESİ

Reklam kampanyalarında en önemli konulardan bir tanesi seslendirmedir. Reklam için tasarım ve metin tasarımı hazırlayan ajanslar kampanyanın vurgusuna ve amacına uygun olarak seslendirme sanatçılarına bu metni okutur. Okunan metin bazen ham ses ile bazen de müzik eşliğinde okunur. Kampanya ve reklam için okunacak ses akıcı vurgulu ve duygulu olmalıdır.  Böylece hedef kitlesinde etkileşim uyandırarak, reklamın ve kampanyanın amacına ulaşılması sağlanmalıdır. Etkisiz olunan bir reklam seslendirmesi bütün kampanyanın emeğini alıp götürür.

SESLENDİRME METNİ NASIL OLMALIDIR

Seslendirme hizmetleri metni metin yazarları tarafından hazırlanan ve kampanyanın amacını taşıyan niteliklerde olmalıdır. Bir reklamın metni reklamın etkisi açısından en önemli mekanizmadır. Reklam metni hazırlama işi kurumsal ajanslar tarafından yapılmalıdır. Metin yazarı olarak çalışan kişilerin müşteri ile görüşmesinin ardından kampanyaya uygun bir dil ve akıcı bir anlatım ile hazırladığı reklam metni seslendirme sanatçıları tarafından okunarak kampanyaya dahil edilir.

TESİS ANONSLARI

Mavi yeşil ajans olarak seslendirme sanatçılarımızla tesis anons seslendirmelerini hazırlamaktayız. Tesis yetkilisinin ve otobüs firmasının hazırladığı metin tesis içerisinde yada otobüs içerisinde okunacağı şekilde düzenlenerek seslendirme sanatçısının okumasına sunulur. Seslendirme sanatçısı bu metni hem müzikli hem müziksiz olarak okuyarak metnin işleyişini inceler. Uygun müzikle beraber seslendirme tamamlanmış olur.

SANTRAL SESLENDİRMESİ

Santral seslendirmesi bir çok firma tarafından okutulan seslendirmedir. Firmanın kurumsal alanlarına bağlanmak için arayan kişinin yönlendirmesi sağlanmak amacı ile okunmaktadır. Ses sanatçısı firmanın kurumsallığına uygun olarak seslendirme yapmalıdır. Düzgün, akıcı bir dil kullanılmayan seslendirmeler müşterilerde ters etki yaratabilir. Santral seslendirme ajansı mavi yeşil ajans olarak en güzel sesli sanatçılarımızla seslendirme hizmeti vermektedir.

 JİNGLE SESLENDİRME

Jingle kısa spotlar halinde okunan reklam sesleridir. Mavi yeşil ajans olarak birden çok kampanya oluşturulan firmalara gün içerisinde radyo ve web sitelerinde televizyon ya da farklı reklam mecraları için hazırlanan metinleri profesyonel ses sanatçıları ile seslendirerek hazırlamaktadır.

TANITIM FİLMİ SESLENDİRME

Tanıtım filmlerinde kullanılan seslendirme tanıtımı yapılan firmanın kurumsallığına göre değişmektedir. Tanıtım filmi metni ajansımız tarafından hazırlanarak firmanın onayına sunulur. Firma yetkililerinin onayı alındıktan sonra kullanılacak müzik ve reklamın tasarımına uygun bir dille seslendirme yapılır. Tanıtım filmleri için her dilde seslendirme yapılmaktadır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans firmanızın kuruluş aşamasında sizinle detaylı görüşme yaparak şirket vizyonuna en uygun tasarımı hazırlayarak yeni bir yüzle iyi bir başlangıç yapmanızı sağlar. Mavi yeşil ajans olarak bir çok firmaya başarılı bir şekilde seslendirme yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Mavi Yeşil Ajans olarak seslendirme örneklerini sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel reklam sesi sahibi olmanız artık çok kolay.

  • :
SESLENDİRME ÇEŞİTLERİ

TESİS ANONSLARI Mavi yeşil ajans olarak seslendirme sanatçılarımızla tesis anons seslendirmelerini hazırlamaktayız. Tesis yetkilisinin ve otobüs firmasının hazırladığı metin tesis içerisinde yada otobüs içerisinde okunacağı şekilde düzenlenerek seslendirme sanatçısının okumasına sunulur. Seslendirme sanatçısı bu metni hem müzikli hem müziksiz olarak okuyarak metnin işleyişini inceler. Uygun müzikle beraber seslendirme tamamlanmış olur. SANTRAL SESLENDİRMESİ Santral seslendirmesi bir çok firma tarafından okutulan seslendirmedir. Firmanın kurumsal alanlarına bağlanmak için arayan kişinin yönlendirmesi sağlanmak amacı ile okunmaktadır. Ses sanatçısı firmanın kurumsallığına uygun olarak seslendirme yapmalıdır. Düzgün, akıcı bir dil kullanılmayan seslendirmeler müşterilerde ters etki yaratabilir. Santral seslendirme ajansı mavi yeşil ajans olarak en güzel sesli sanatçılarımızla seslendirme hizmeti vermektedir. JİNGLE SESLENDİRME Jingle kısa spotlar halinde okunan reklam seslendirmeleridir. Mavi yeşil ajans olarak birden çok kampanya oluşturulan firmalara gün içerisinde radyo ve web sitelerinde televizyon ya da farklı reklam mecraları için hazırlanan metinleri profesyonel ses sanatçıları ile seslendirerek hazırlamaktadır. TANITIM FİLMİ SESLENDİRME Tanıtım filmlerinde kullanılan seslendirme tanıtımı yapılan firmanın kurumsallığına göre değişmektedir. Tanıtım filmi metni ajansımız tarafından hazırlanarak firmanın onayına sunulur. Firma yetkililerinin onayı alındıktan sonra kullanılacak müzik ve reklamın tasarımına uygun bir dille seslendirme yapılır. Tanıtım filmleri için her dilde seslendirme yapılmaktadır.

SESLENDİRME METNİ NASIL OLMALIDIR ?

Seslendirme metni metin yazarları tarafından hazırlanan ve kampanyanın amacını taşıyan niteliklerde olmalıdır. Bir reklamın metni reklamın etkisi açısından en önemli mekanizmadır. Reklam metni hazırlama işi kurumsal ajanslar tarafından yapılmalıdır. Metin yazarı olarak çalışan kişilerin müşteri ile görüşmesinin ardından kampanyaya uygun bir dil ve akıcı bir anlatım ile hazırladığı reklam metni seslendirme sanatçıları tarafından okunarak kampanyaya dahil edilir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans bir çok kurumsal firmaya seslendirme hizmeti vermektedir. Seslendirme sanatçılarımız ile firmanın kurumsallığı göz önüne alınarak hazırlanan metinler okunmaktadır. Mavi yeşil ajans firmanın ses okutma amacına göre yapılan görüşmelerden sonra metin yazarı ekibimiz seslendirmesi yapılacak olan kampanya ile ilgili en uygun ve en etkileyici metni hazırlar. Hazırlanan metin firma onayına sunularak gerekli düzenlemeler yapılır. Firmanın isteğine ve ajansımızın metin için uygun görmesine göre erkek yada kadın seslendirme sanatçılarımız ile bu kampanyaya uygun ses sanatçısı belirlenir. Belirlenen kişi ile demo okumalar hazırlanarak firma onayına sunulur. Onay alınan seslendirme bu kez müzik eşliğinde okunarak kampanyaya eklenir ve firmaya teslim edilir. Seslendirme metin örneklerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

seslendirme Örnekleri

Seslendirme Hizmetleri

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat