Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Çanta
TASARIMI

Karton, kraft ve bez çanta tasarımı ve üretimi ajansımız tarafından yapılmaktadır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Çanta Tasarımı

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir çantanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Karton, kraft ve bez çanta tasarımı ve üretimi ajansımız tarafından yapılmaktadır.

Günümüzde gerek sağlık açısından gerek görüntü açısından artık rağbet görmeyen naylon çantaların yerine karton, kraft ve bez çanta kullanılmaktadır.

Karton, kraft ve bez çantalara istenilen tasarım hazırlanarak baskı yapılabilmektedir. Kalite ve fiyat olarak kendi içlerinde guruplara ayrılan çantalar, baskı süresi ve dayanıklılığı gibi birçok etkeni bir arada bulundurmaktadır.

ÇANTA TASARIMI NEDEN ÖNEMLİ

Çanta tasarımı müşterilerinizin sizin reklamınızı gönüllü olarak yaptığı reklam ürünüdür. Yani müşteriniz sizden sadece ürün almakla kalmaz, ürünle beraber reklamınızı da yapar. İşte burada ki en önemli konu tasarımı ve baskısı kötü olan bir çantanın dışarıdan bakan kişilerce içerisinde ürünün de değersiz olduğu algısı vermesidir. Bu yüzden çanta tasarımı çok önemlidir ve tasarım ajansı tarafından tasarlanmalıdır.

ÇANTA TASARIMI NASIL OLMALI

Çanta tasarımı kullanılacağı sektöre göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde bir çok firma çeşitli amaçlarla çanta tasarımı ve baskısı yaptırmaktadır. Gıda sektöründe faaliyet gösteren firma ile tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmanın tasarımı aynı değildir. Yine fuara katılmak için tasarlanan çanta ile promosyon dağıtmak için hazırlanan çanta aynı değildir.

Çanta tasarımı içindeki ürünün kalitesini ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmalıdır. Karton çantalar daha çok kaliteli ürünler için tercih edilen çantalardır. Gramajı daha yüksek ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Karton çantalara ilave selefon uygulama, lake baskı, yaldız, gofre gibi bir çok baskı çeşidi uygulanarak tasarım daha da güzelleşir.

ÇANTA ÇEŞİTLERİ

Günümüzde en yayığın olarak kullanılan özel çantalar karton çanta, Kraft çanta ve bez çantalardır. Naylon çantalar bizim kategorimize girmeyen ürünlerdir. Karton çanta özel ürünlerin konduğu farklı boyutlarda olan ve özel tasarlanan çantalardır. Kraft çantalar ise karton çantaya göre daha az maliyetli çantalardır ve adetli baskı yapıldığında daha uygun fiyatlara gelmektedir. Bez çantalar ise ham bez ve tela bez olarak iki çeşide ayrılmakta, üzerine baskı yapılabilmektedir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans olarak çanta tasarım örneklerimizi sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel çanta tasarım ve baskılarına sahip olmanız artık çok kolay.

  • :
ÇANTA TASARIMI NEDEN ÖNEMLİ ?

Çanta tasarımı müşterilerinizin sizin reklamınızı gönüllü olarak yaptığı reklam mecralarıdır. Yani müşteriniz sizden sadece ürün almakla kalmaz, ürünle beraber reklamınızı da yapar. İşte burada ki en önemli konu tasarımı ve baskısı kötü olan bir çantanın dışarıdan bakan kişilerce içerisinde ürünün de değersiz olduğu algısı vermesidir. Bu yüzden çanta tasarımı çok önemlidir ve tasarım ajansı tarafından tasarlanmalıdır.

ÇANTA ÇEŞİTLERİ

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan özel çantalar karton çanta, Kraft çanta ve bez çantalardır. Naylon çantalar bizim kategorimize girmeyen ürünlerdir. Karton çanta özel ürünlerin konduğu farklı boyutlarda olan ve özel tasarlanan çantalardır. Kraft çantalar ise karton çantaya göre daha az maliyetli çantalardır ve adetli baskı yapıldığında daha uygun fiyatlara gelmektedir. Bez çantalar ise ham bez ve tela bez olarak iki çeşide ayrılmakta, üzerine baskı yapılabilmektedir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi Yeşil Ajans olarak çanta tasarım örneklerimizi sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel çanta tasarım ve baskılarına sahip olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat