Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Medya
Planlama

Reklam ya da kampanyalarınızın tasarımlarının hazırlanması ile beraber reklamların doğru reklam mecralarında, en etkili şekilde hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak için yapılan genel planlamadır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Medya Planlama

Tasarım Her şeydir...

İyi bir medya tanıtımı kaliteli bir planlama ile şekillenir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Reklam ya da kampanya tasarımlarının hazırlanması ile beraber reklamların doğru reklam mecralarında, en etkili şekilde hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak için yapılan genel planlamadır.

Hangi kampanya hazırlanmalı, hazırlanan kampanya ne kadar bütçe ile hangi reklam mecralarında ve hangi zamanlarda yayınlanmalı.

İşin özü doğru kampanyanın doğru tasarım ve doğru zamanda doğru reklam mecralarında yayınlanması ile hem maliyetlerinizi azaltmak, hem de en etkili şekilde hedef kitlenize ulaşmaktır.

MEDYA PLANLAMA NASIL OLMALI

Medya planlama ajansı ile reklam verecek firma öncelikle proje üzerinde detaylı bir görüşme yapmalıdır. Bütçe belirlenmeli ve bu bütçeye göre reklamın en çok etkileşim göstereceği mecralarda yayınlanması sağlanmalıdır. Müşterilerin yanlış yönlendirilmesi ve sadece para kazanmak için aslında hiç faydalı olmayacak mecralarda reklam yayınlamak zaman ve para israfından başka bir şey değildir.

Planlı yapılan medya satın almaları ile yazlık bölgelerde, kampanyanızın en iyi şekilde yayınlanması sağlanırken, sosyal medyada en çok etkili olacak zamanlar seçilmektedir. Böylece geç kalmış, istediğiniz reklam mecrasının rakipleriniz tarafından alınmış olmasının önüne geçmiş olursunuz. Yine doğru kampanya zamanı ile reklamlarınızı aynı paraya daha çok hedef kitlenize göstermiş olursunuz.

Medya planlaması olmayan ya da medya planlama ajansı ile çalışmayan firmalar istedikleri reklam mecralarında yer alamaz ve bu da sizi arka plana iter. Birçok firma kendi reklam mecrasını değerli rakip reklam mecrasını ise boş reklam olarak size sunabilir. Ancak mavi yeşil ajans bu reklam mecralarından hangisinin kampanyanız için en uygun olduğunu size rahatlıkla söyleyebilir. Çünkü her mecrada aynı kazancı elde etmektedir. Yani işinize yaramayan projenize fayda sağlamayan reklam mecralarını size dayatmaz.

MEDYA PLANLAMASI NEDEN ÖNEMLİ

Bir kampanya için en önemli ayak reklam ayağıdır. Reklamın hangi mecrada nasıl ve ne şekilde yayınlanacağı tamamen kampanyanın başarısı ile doğru orantılıdır. Hedef kitlenizin hiç olmadığı yanlış bir reklam mecrası ile boşa harcanan zaman ve bütçe size güvenen kişileri ve beklentilerinizi hüsranla sonuçlandırır. En önemli ayak hangi reklam kampanyasını hangi mecrada ve ne kadar aralıklarla yayınlanacağını belirlemektir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Medya Planlama ile yazılı, görsel ve hareketli reklamlar hazırlamaktadır.  Bu reklamların var olan en etkili mecralarda doğru bir şekilde hedef kitlenize aktarımını sağlamaktadır. Google reklamları, Açık hava reklamları, sosyal medya reklamları tasarımları ve planlamaları ajansımız tarafından tasarlanmaktadır.

Mavi Yeşil Ajans olarak medya planlama tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel medya planlama tasarım ve reklamları veren bir firma olmanız artık çok kolay.

  • :
MEDYA PLANLAMA NASIL OLMALI ?

Medya planlama ajansı ile reklam verecek firmanın öncelikle proje üzerinde detaylı bir görüşme yapmalı, bütçe belirlenmeli ve bu bütçeye göre reklamın en çok etkileşim göstereceği mecralarda yayınlanması sağlanmalıdır. Müşterilerin yanlış yönlendirilmesi ve sadece para kazanmak için aslında hiç faydalı olmayacak mecralarda reklam yayınlamak zaman ve para israfından başka bir şey değildir.

MEDYA PLANLAMASI NEDEN ÖNEMLİ ?

Bir kampanya için en önemli ayak reklam ayağıdır. Reklamın hangi mecrada nasıl ve ne şekilde yayınlanacağı tamamen kampanyanın başarısı ile doğru orantılıdır. Hedef kitlenizin hiç olmadığı yanlış bir reklam mecrası ile boşa harcanan zaman ve bütçe size güvenen kişileri ve beklentilerinizi hüsranla sonuçlandırır. En önemli ayak hangi reklam kampanyasını hangi mecrada ve ne kadar aralıklarla yayınlanacağını belirlemektir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; Medya Planlama ile yazılı, görsel ve hareketli reklamlar hazırlayarak bu reklamların var olan en etkili mecralarda doğru bir şekilde hedef kitlenize aktarımını sağlamaktadır. Google reklamları, Açıkhava reklamları, sosyal medya reklamları tasarımları ve planlamaları ajansımız tarafından tasarlanmaktadır. Mavi Yeşil Ajans olarak medya planlama tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel medya planlama tasarım ve reklamları veren bir firma olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat