Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

İnşaat
Reklamları

İnşaat proje kapsamında yapılan bütün tasarımlar ve uygulamalara denir.

PROJE
Hadi başlayalım
//İnşaat Reklamları

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir planlama ile şekillenir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Proje Reklam

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

İnşaat proje kapsamında yapılan bütün tasarımlar ve uygulamalara denir.

Ajans hizmeti olarak uzmanlaştığımız inşaat reklamlarında, sizi en iyi seviyeye taşımak, kampanya oluşturmak, oluşturulan kampanyaları reklama dönüştürerek en verimli geri dönüşleri almanızı sağlamaktayız.

İnşaat reklamlarında logo tasarımından sosyal medya reklamlarına, web site tasarımından açık hava reklamlarına kadar her alanda ajans hizmeti vermekteyiz.

NEDEN İNŞAAT REKLAMLARI

İnşaat projeleri günümüz reklam sektörünün lokomotif konularındandır. İnşaata başlayan bir firmanın artık proje ile ilgili hedef kitlesini etkileyebilecek, onlara ulaşabilecek kampanya, tasarım reklam gibi bir çok kalemi bir arada yürütebilecek ajanslara ihtiyacı vardır. Çünkü bu kadar yüksek bütçeli projeler asla amatör ellere bırakılmamalıdır. Reklamı yapılmayan hiçbir projeden hedef kitlenin haberdar olması beklenemez. Bu açıdan proje ile beraber bütün çalışmalar kurumsal ajansla beraber yürütülmelidir.

İNŞAAT REKLAMLARI NELERDİR

İnşaat projesinde logo tasarımından proje alanı giydirmeleri, yönlendirme tabelaları, totemler, kurumsal tasarımlar, firma ve proje vizyonuna uygun bütçe ile yapılır. Katalog tasarımı, reklam tasarımları hazırlayan mavi yeşil ajans, yine Google reklamları ve sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Sosyal medya hesapları açma ve yönetme, günlük başarılı paylaşımlar ile hesaplarınızın uzun vade takibi ve projelerinizin gelişimi hakkında bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Açık hava reklam mecralarından projenizi hedef kitlenize ulaştıracak en iyi reklam kampanyalarını yayınlayarak satışlarınızın artmasına destek olmaktadır. Doğru zamanda doğru reklam kampanyaları ile bütçenizi koruyarak size gelecek projeleriniz için fikirler sunmaktadır. Birçok reklam mecrasının bulunduğu ülkemizde projenize en uygun mecraları seçerek sizi az bütçe ile çok iş yapmaya yönlendirmektedir. Unutmayalım ki yanlış reklam kampanyaları ile tanınan projenizin insanların gözünde değer kaybetmesi kaçınılmazdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans 15 yıldır İzmir’in en seçkin inşaat firmalarına reklam kampanyaları, katalog, web sitesi, sosyal medya reklamları, Google reklamları, açık hava reklamları ve bir çok şirket içi hizmeti başarı ile vermektedir.

Mavi Yeşil Ajans olarak inşaat proje reklam örneklerimizi sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek, reklam kampanyaları ile satışlarınızı hızlandıracak  çok özel tasarım ve reklamlara sahip olmanız artık çok kolay.

  • :
NEDEN İNŞAAT REKLAMLARI ?

İnşaat projeleri günümüz reklam sektörünün lokomotif konularındandır. İnşaata başlayan bir firmanın artık proje ile ilgili hedef kitlesini etkileyebilecek, onlara ulaşabilecek kampanya, tasarım reklam gibi birçok kalemi bir arada yürütebilecek ajanslara ihtiyacı vardır. Çünkü bu kadar yüksek bütçeli projeler asla amatör ellere bırakılmamalıdır. Reklamı yapılmayan hiçbir projeden hedef kitlenin haberdar olması beklenemez. Bu açıdan proje ile beraber bütün çalışmalar kurumsal ajansla beraber yürütülmelidir.

İNŞAAT REKLAMLARI NELERDİR ?

İnşaat reklamları demek sadece reklam mecraları ve tasarımları olarak algılanamaz. Proje logo tasarımı, inşaat alanı giydirmeleri, kurumsal kimlik oluşturma, internet sitesi tasarımı, sosyal medya hesapları açma ve yönetme ile sosyal medya reklam tasarımları Google reklam tasarım ve yönetimi, katalog tasarımı, açık hava reklamları ve medya planlamaları inşaat reklamlarının ama konularıdır. Bütün bu çalışmalara ve tasarımlara inşaat reklamları denir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans 15 yıldır İzmir’in en seçkin inşaat firmalarına reklam kampanyaları, katalog, web sitesi, sosyal medya reklamları, Google reklamları, açık hava reklamları ve birçok şirket içi hizmeti başarı ile vermektedir. Mavi Yeşil Ajans olarak inşaat proje reklam örneklerimizi sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek, reklam kampanyaları ile satışlarınızı hızlandıracak çok özel tasarım ve reklamlara sahip olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat