Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Google
Reklamları

İnternet aramalarında anahtar kelimeye göre en üst sıralarda yer alan reklamlardır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Google Reklamları

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tanıtım kaliteli bir google reklamının şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Reklam

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

google reklamları internet aramalarında anahtar kelimeye göre en üst sıralarda yer alan reklamlardır.

Günümüzde artık hepimiz en yakınımızda satılan bir ürünü bile internet de arar olduk. Aradığımız ürünün adını internet arama motoruna yazdığımızda karşımıza çıkan ilk siteler ilgimizi fazlaca çekmektedir. İşte bu siteler Google reklamları ile ön sıralara çıkan sitelerdir.

GOOGLE REKLAMLARI TASARIMI

Rekabetin çok üst düzeyde olduğu, reklamların her mecrada kullanıldığı ve çok ciddi bütçelerin döndüğü reklam sektöründe işini iyi bilen bir ajansla çalışmak size çok şey kazandıracaktır. Google reklamları sanal ortamın en değerli reklamıdır ve direk hedef kitlenize hitap etmektedir.

google reklamları düzenlenmesi, yayınlanması, takibi ve raporlanması geri dönüşü tamamen mümkün olan sonuçlar olduğu için konuya hakim ajanslarla çalışılmalıdır.

NEDEN GOOGLE REKLAMLARI

google reklamları internet aramalarında reklam veren firmaların üst sıralarda çıkarak müşterilerin çabucak etkileşimi sağlayan reklamlardır. Ayrıca görüntülü reklam ağı ile girmiş olduğunuz sitelerde bulunan reklamlarla etkileşim sağlayarak istediğiniz ürüne ulaşmanızı sağlayan reklamlardır. İşte bu açıdan daha hızlı iletişim ve marka bilinirliği için Google reklamları çok önemlidir. Google reklamları mutlaka reklam tasarım ve yönetimini bilen ajanslar eşliğinde yapılmalıdır.

GOOGLE REKLAMLARI NASIL YAPILIR

Google reklamları tasarımı ilk olarak istenen kampanya ve reklama uygun metinlerin hazırlanması  ve görsel tasarımların yapılması ile başlar. Google reklam ajansı kampanya ilgili detaylı bilgilendirmeye sahip olduktan sonra sıra kampanya oluşturmaya gelir. Google reklamlarında hedef kitle, bütçe, reklam yayın saatleri, kampanya detayları ve bilgileri gibi bir çok özellik belirlenebilmektedir. İşte bu yüzden Google reklamları uzman ajanslarca yönetilmelidir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans kuruluşundan bu güne bir çok kurumsal firmaya Google reklam hizmeti vermektedir. Google reklam  tasarımları tasarım ekibimiz tarafından hazırlanırken Google reklam uzmanı ekibimiz arama ağı ve görüntülü reklam ağı kampanyalarını hazırlamaktadır.

Mavi Yeşil Ajans olarak Google reklam tasarım ve reklamlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek ve satışlarınızı artıracak Google reklamları yayınlamanız artık çok kolay.

  • :
NEDEN GOOGLE REKLAMLARI ?

Google reklamları internet aramalarında reklam veren firmaların üst sıralarda çıkarak müşterilerin çabucak etkileşimi sağlayan reklamlardır. Ayrıca görüntülü reklam ağı ile girmiş olduğunuz sitelerde bulunan reklamlarla etkileşim sağlayarak istediğiniz ürüne ulaşmanızı sağlayan reklamlardır. İşte bu açıdan daha hızlı iletişim ve marka bilinirliği için Google reklamları çok önemlidir. Google reklamları mutlaka reklam tasarım ve yönetimini bilen ajanslar eşliğinde yapılmalıdır.

GOOGLE REKLAMLARI NASIL YAPILIR ?

Google reklamları ilk olarak istenen kampanya ve reklama uygun metinlerin hazırlanması ve görsel tasarımların yapılması ile başlar. Google reklam ajansı kampanya ilgili detaylı bilgilendirmeye sahip olduktan sonra sıra kampanya oluşturmaya gelir. Google reklamlarında hedef kitle, bütçe, reklam yayın saatleri, kampanya detayları ve bilgileri gibi birçok özellik belirlenebilmektedir. İşte bu yüzden Google reklamları uzman ajanslarca yönetilmelidir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans kuruluşundan bugüne birçok kurumsal firmaya Google reklam hizmeti vermektedir. Google reklam tasarımları tasarım ekibimiz tarafından hazırlanırken Google reklam uzmanı ekibimiz arama ağı ve görüntülü reklam ağı kampanyalarını hazırlamaktadır.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat