Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

AmbalajTasarımı

İçerisinde bulunan ürünün kalitesini, görüntüsünü en iyi şekilde ifade etmek, müşterinin ve tüketicinin ilgisini çekmek için özenle hazırlanan elemanlardır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Ambalaj Tasarımı

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir ambalajın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Özel Ürünler

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

İçerisinde bulunan ürünün kalitesini, görüntüsünü en iyi şekilde ifade etmek, müşterinin ve tüketicinin ilgisini çekmek için özenle hazırlanan elemanlardır.

Ambalaj tasarımı kadar malzeme kalitesi de önemlidir. Taşıdığı ürünün cinsine göre bu çok belirleyicidir.  Kırılganlık, hava teması, su teması, bozulma gibi etkenlere karşı ambalajın mukavemeti olmalıdır.

Ambalaj tasarımları ürünün raflarda gösteriliş açısından ve müşteri ilgi uyandırma açısından çok önemlidir. Ürününüzün çok kaliteli olması ambalajın göze batmayacak ya da albenisi olmayan bir tasarımı ile değersiz hale gelebilir.

AMBALAJ TASARIMI NEDEN ÖNEMLİDİR

Ambalaj içerisinde ürünün ne kadar kaliteli ve etkileyici olduğunu gösteren en önemli olgudur. Bir ürünü almadan önce insanlar marka bilinme ve ambalaj tasarımına bakarak karar vermektedir. İşte bu yüzden ürün kadar değer taşıyan ambalajın tasarımını ve baskısını konunun uzmanı olmayan kişilere teslim etmek çok yanlıştır.

İYİ BİR AMBALAJ NASIL OLMALI

İyi bir ambalajın sadece tasarımı değil baskısı, baskı kaliteli kullanılan malzeme ve kalite önemlidir. Ambalajın tasarımı için ürünün sektörünü iyi analiz etmeli, ürünün farklılıklarını ortaya koyacak detayları tasarımda belirtmek gerekir.

Tasarımı tamamlanan ambalajın kalitesi rakipleri içerisinde fark edilmesine bağlıdır. Sıradan ürünlerin yer aldığı bir rafta özel tasarım bir ürün ambalajı dikkat çekecektir. İşte bütün mesele ambalaj tasarımını ve baskısını yapan ajansla çalışmaktır.

AMBALAJ TASARIMI İZMİR

Ambalaj tasarımı İzmir hepimizin alışverişlerde en çok dikkat ettiği şeydir aldığımız ürünün ambalajı. Ambalaj hem ürünün korunmasını hem de kalitesini ortaya koyan elemandır.

Ambalaj tasarlamak öncelikle ürünün cinsine, ağırlığına, kalitesine ve dayanıklılık süresine değişmektedir. Eğer bir pizza ambalajı yapacaksanız bu kutunun tasarımının siparişi verenleri etkilemesi gerekir.

Etkileyici tasarım müşterinizin ürününüze olan ilgisini artırırken taşıma esnasında pizzanın sıcak kalması ve sağlam olarak teslim edilmesi için kutunun malzemesinin de buna uygun olması gerekir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans olarak ambalaj tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel ambalaj tasarım ve ürünlerin sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat