Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Beylerbeyi Döner

//Beylerbeyi Döner

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir markanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kategori :

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Mavi yeşil ajans; Yeni bir marka, yepyeni bir damak tadı ilkesi ile yola çıkan Beylerbeyi Döner’in kurumsal tasarımlarını ve bu tasarımların baskılarını yapmaktadır.

BEYLERBEYİ DÖNER 

Beylerbeyi Döner İstanbul’da uzun yıllar cafe – Fastfood işletmeciliği yapan Mustafa Ceylan tarafından İzmir’in Çeşme ilçesinde kurulmuştur. İlk olarak İzmir çeşme’de faaliyete başlayan Beylerbeyi Döner çok kısa sürede adını bütün İzmir’e ve Çeşme’ye tatile gelenlerle beraber Tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır.

NASIL BAŞLADIK

Mavi yeşil ajans; Beylerbeyi Döner ile kuruluş aşamasında bir araya gelmiştir. İlk olarak yapılan görüşmelerde Ajansımız Beylerbeyi Döner’in kurumsal ajansı olarak belirlenmiş ve çalışmalara başlanmıştır. Böylece hemen logo tasarımına başlanmış ve tasarlanan logolar arasından şuanda kullanılan kurumsal logo beğenilerek patent başvurusu yapılmıştır.

Mavi yeşil ajans logo tasarımının ardından kurumsal kimlik tasarımlarına başlayarak Beylerbeyi Döner kimliğini oluşturmuştur.  Yeni bir marka dizaynı ve yeni sloganlarla yola çıkılan bu tasarımlar herkes tarafından çok beğenilmiştir.

NELER YAPTIK

Kurumsal çalışmalar doğrultusunda logo tasarımı ile beraber sosyal medya hesapları açılması ve bu hesaplara tasarımlar yapılmıştır. Daha sonra  kartvizit, tabela, açılış brandası, magnet, el ilanı, afiş, menü, çocuk menüsü, çakmak, balon, park dubası, amerikan servis tasarımları yapılmıştır. Yine peçete, servis kağıdı, kese kağıtları, personel kıyafeti olarak şapka, pantolon, önlük, tshirt yapılmıştır. Şubenin faaliyete geçmesi ile beraber açık hava billboard tasarımı ve uygulaması yapılmıştır.

TÜRK MARKASI

Beylerbeyi Döner  tamamen Türk ve İzmir markası olarak  kurulmuştur ve burada büyümeye devam etmektedir.

Beylerbeyi Döner; ülkemizin en seçkin çiftliklerinde gezerek yetişen hayvanların, %100 dana etinin en kıymetli yeri yani butun dan yapılmaktadır. Beylerbeyi Döner; %100 doğal ürünler ve bitkiler ile marine edilerek 48 saat bekletilmektedir. Beylerbeyi Dönerde doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır

HERKESE TAVSİYE EDİYORUZ

Beylerbeyi Döner olarak, etin en tazesini bütün kontrolleri özenle yaparak hazırlıyor, odun ateşinde damak tadınıza özel tam kıvamında pişiriyor, ince ince kesiyor, size büyük bir zevk ile sunuyoruz.

Mavi yeşil ajans; yeni kurulan ya da büyüme evresindeki firmalara kurumsal ajans olarak hizmet vermektedir. Hem tasarım ve reklam, hem de baskı ayağında sorunsuzca hizmet vermekteyiz.

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

Mavi Yeşil Ajans’a; web sitelerimizden ister formla, ister telefonla ulaşabilir, dilerseniz ajansımızı ziyaret edebilirsiniz.  Hem kahvenizi yudumlarken hem de ekibimizle tanışarak reklam konusunda dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz de beraber olmak için sizi de ajansımıza bekliyoruz. Unutmayın her zaman her işi yapabilecek birileri mutlaka vardır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz sonuçla bitmeyebilir. İşinizi doğru ellere bırakın sizde rahat edin bizde…

 

  • :
BEYLERBEYİ DÖNER

Beylerbeyi Döner; ülkemizin en seçkin çiftliklerinde gezerek yetişen hayvanların, %100 dana etinin en kıymetli yeri yani butundan yapılmaktadır. Dönerimizi; %100 doğal ürünler ve bitkiler ile marine ederek 48 saat bekletiyoruz. Dönerimizde doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmamaktadır

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

.Ajansımız bugüne kadar oluşturduğu kurumsal kimlik tasarımları ile müşterilerine kendi sektörlerinde ve ticari pazarlarında ayrıcalıklı bir yer edinmeyi başarmıştır. Mavi Yeşil Ajans kurumsal kimlik tasarımı elemanlarının hem tasarımını hem baskısını ve uygulamasını yapabilen çok özel bir ajanstır. Günümüzün en kıymetli varlığı olan zamanı en iyi şekilde değerlendirerek müşterilerimizin kendi işine odaklanmasını sağlıyor, Kurumsal kimlik ile ilgili bütün çalışmaları sizin adınıza bizler hazırlıyor, tasarlıyor, uyguluyor, yayınlıyor ve yönetiyoruz.

Diğer Projeler

Beylerbeyi Döner

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat