Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Gantep Restoran

//Gantep Restoran

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir markanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

GANTEP RESTORAN

Gantep restoran reklam ajansı İzmir Gantep Mutfak Zanaatları; Gaizantep’li Hasan Usta tarafından İzmir’de açılmıştır. 2019 yılı yapılan planlamada Mavi yeşil Ajans Ersin Usta ile Gantep Mutfak Zanaatları Hasan bey bir araya geliyor. Yapılmış görüşmede mavi yeşil ajans’ın tecrübesi, bilgi ve birikiminden faydalanmak, tasarımları tekbir elden çıkarmaktır.  Gantep restoran reklam ajansı İzmir olarak Mavi yeşil ajans ile sözleşme imzalaması ile tasarımlara başlanmıştır.


MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi Yeşil Ajans; Ersin Usta tarafından 2008 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrübe ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri yapıyor. Mavi Yeşil Ajans; reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, tasarlamıştır. Değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. İzmir’in en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmaktayız. Boyut daha fazla sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

TASARIMLAR

Mavi yeşil ajans; Gantep Mutfak Zanaatlarının kurumsal tasarımlarını oluşturmaya başladı. Önceden yapılan toplantıda logo tasarımının özellikleri, Gaziantep yöresini ve yemeklerini yansıtması için belirtilmiştir.  Bunun için özel tasarım ekibimiz logo tasarımını hazırlanmıştır.  Gantep restoran için kullanılan çok beğenilen logo kabul edilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır.

Logo tasarımı, tabela tasarımları, ıslak mendil, kutu, menü, el yazısı, çanta, sosyal medya tasarımlarıdır. Ayrıca paylaşımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı için başlangıç ​​içindir. Kısa süre istediğiniz her ürünle ilgili tasarımlar tamamlanmıştır.


CAFE RESTORAN REKLAM AJANSI İZMİR

Gantep Mutfak Zanaatları İzmir Bayraklı Manavkuyu’da açılmıştır. Mavi yeşil ajans olarak Gantep restoran kurumsal reklam ajansı olarak çalışmaktayız. Mavi yeşil ajans kurumsallaşmak isteyen yada yeni kurulacak firmalara reklam, tasarım, baskı ve uygulama hizmeti ister. Mavi yeşil ajans olarak gıda sektöründe çok özel markalara ve lezzetlere tasarım ve baskı hizmeti konusunda devam ediyoruz.  Cafe ve restoranlar için özel video ve fotoğraf çekimleri ile sosyal medyada paylaşımlar yapmaktayız. Yine kurumsal tasarımlarla markanın gücünü ve değerini ortaya çıkarmaktayız.

GANTEP MUTFAK ZANAATLARI

Gantep Mutfak Zanaatları sahiplerine, yetkililerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Mavi yeşil ajans olarak her zaman daha fazla sunmak adına özenle çalışmaktayız. Gantep Mutfak Zanaatlarını ziyaret etmenizi ve özenle hazırlanan yemeklerinden yemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Gantep restoran çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

GANTEP MUTFAK ZANAATLARI

Mavi yeşil ajans olarak; Gantep mutfak zanaatlarının kurumsal tasarım baskı ve uygulamaları bitirdik. Tasarımlar ve baskılar uzun soluklu çalışmalardan geçiyor. Ancak mavi yeşil ajans olarak düzenli çalışma ve başarılı ekip ile bütün tasarımları açılıştan önce tamamlayarak baskıya verdik.

NELER YAPTIK

Mavi yeşil ajans; Gantep Mutfak Zanaatlarının kurumsal tasarımlarını oluşturmaya başladı. Önceden yapılan toplantıda logo tasarımının özellikleri, Gaziantep yöresini ve yemeklerini yansıtması için belirtilmiştir. Bunun özel tasarım ekibimiz logo tasarımını hazırlanmıştır. Gantep restoran için kullanılan çok beğenilen logo kabul edilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Logo tasarımı, tabela tasarımları, ıslak mendil, kutu, menü, el yazısı, çanta, sosyal medya tasarımlarıdır. Ayrıca paylaşımları, web sitesi tasarımı ve yazılımı için başlangıç ​​içindir. Kısa süre istediğiniz her ürünle ilgili tasarımlar tamamlanmıştır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; yeni kurulan ya da büyüme evresindeki firmalara kurumsal ajans olarak hizmet vermektedir. Hem tasarım ve reklam, hem de baskı ayağında sorunsuzca hizmet veren firmamızı web sitemizden ziyaret ederek projelerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ajansımızı ziyaret ederek hem ekibimizi hem işlerimizi yakından tanıyabilirsiniz.

Diğer Projeler

Gantep Restoran

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat