Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

İsabet Okulları

//İsabet Okulları

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir markanın şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

İSABET OKULLARI

Mavi yeşil ajans Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri olan kurumsal eğitim merkezi isabet okullarının kurumsal ürünlerinin tasarım ve baskısını yapmaktadır.

NASIL BAŞLADIK

İsabet okulları İzmir’de 800 öğrenci kapasiteli yeni okul projesine karar verdikten sonra mavi yeşil ajans ile çalışmaya karar vermiştir. Okulun yönetim kurulu ve müdürü ile düzenli ve başarılı bir çalışma yöneten mavi yeşil ajans bütün ürünleri hazırlamayı başarmıştır.

İSABET OKULLARI İZMİR

İzmir isabet okulları ilk şubesini İzmir Gaziemir’de 2018 yılında hizmete açmıştır. 2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılında faaliyetine başlamıştır. 1 yıl gibi kısa bir sürede inşaatı tamamlayarak kadrosunu belirlemiş ve eğitime başlamıştır. Bu süre içerisinde kuruluştan eğitime başlayana kadar bütün kurumsal çözümlerde mavi yeşil ajans tercih edilmiştir.

Böylece hem isabet okulları yönetimi hem de mavi yeşil ajans çok iyi ve yeni bir partner kazanmıştır.

NELER YAPTIK

İzmir İsabet okullarına kurumsal kimlik elemanlarının tamamını hazırladık. Kartvizit, dosya, antetli kağıt, el ilanları, afişler, billboard reklamları, açık hava reklam mecra giydirmeleri yapılmıştır. Banner tasarımları, sosyal medya tasarımları, kurumsal paylaşımlar, tabelalar, bayraklar, flamalar, yazboz baskısı yapılmıştır. Karton çanta küp blok, bloknot, ayaklı notluk, katalog, broşür, özel tasarım broşürler hazırlanmıştır.

İzmir İsabet okulları ile yürüttüğümüz bu güzel ilişki sayesinde hali hazırdaki mevcut işler için teklif ve baskı işlemleri devam etmektedir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Kurumsal firmalara reklam sektörü ile alakalı bütün ihtiyaçlarına çözüm getiren ajansdır. Bu nedenle her işi farklı bir ajansa vererek meydana gelebilecek hatalar, zaman kaybı, uyumsuzluk ve yüksek maliyetlerin önüne geçilmiş olur. Bu yüzden mavi yeşil ajans ile çalışarak bütün kurumsal kimliğinizi bir arada tasarım ve baskı yaptırarak gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca devam edecek bütün projelerde çözüm ortağınız olarak çalışabiliriz.

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

Mavi yeşil ajans’a; web sitelerimizden ister formla, ister telefonla ulaşabilir, dilerseniz ajansımızı ziyaret edebilirsiniz.  Hem kahvenizi yudumlarken hem de ekibimizle tanışarak reklam konusunda dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz de beraber olmak için sizi de ajansımıza bekliyoruz. Unutmayın her zaman her işi yapabilecek birileri mutlaka vardır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz sonuçla bitmeyebilir. İşinizi doğru ellere bırakın sizde rahat edin bizde…

  • :
NASIL BAŞLADIK

Mavi yeşil ajans Türkiye’nin birçok ilinde şubeleri olan kurumsal eğitim merkezi isabet okullarının kurumsal ürünlerinin tasarım ve baskısını yapmaktadır. İsabet okulları İzmir’de 800 öğrenci kapasiteli yeni okul projesine karar verdikten sonra mavi yeşil ajans ile çalışmaya karar vermiştir. Okulun yönetim kurulu ve müdürü ile düzenli ve başarılı bir çalışma yöneten mavi yeşil ajans bütün ürünleri hazırlamayı başarmıştır.

İSABET OKULLARI İZMİR

İzmir isabet okulları ilk şubesini İzmir Gaziemir’de 2018 yılında hizmete açmıştır. 2018 – 2019 eğitim ve öğretim yılında faaliyetine başlamıştır. 1 yıl gibi kısa bir sürede inşaatı tamamlayarak kadrosunu belirlemiş ve eğitime başlamıştır. Bu süre içerisinde kuruluştan eğitime başlayana kadar bütün kurumsal çözümlerde mavi yeşil ajans tercih edilmiştir. Böylece hem isabet okulları yönetimi hem de mavi yeşil ajans çok iyi ve yeni bir partner kazanmıştır. İzmir İsabet okullarına kurumsal kimlik elemanlarının tamamını hazırladık. Kartvizit, dosya, antetli kağıt, el ilanları, afişler, billboard reklamları, açık hava reklam mecra giydirmeleri yapılmıştır. Banner tasarımları, sosyal medya tasarımları, kurumsal paylaşımlar, tabelalar, bayraklar, flamalar, yazboz baskısı yapılmıştır. Karton çanta küp blok, bloknot, ayaklı notluk, katalog, broşür, özel tasarım broşürler hazırlanmıştır. İzmir İsabet okulları ile yürüttüğümüz bu güzel ilişki sayesinde hali hazırdaki mevcut işler için teklif ve baskı işlemleri devam etmektedir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; Kurumsal firmalara reklam sektörü ile alakalı bütün ihtiyaçlarına çözüm getiren ajanstır. Bu nedenle her işi farklı bir ajansa vererek meydana gelebilecek hatalar, zaman kaybı, uyumsuzluk ve yüksek maliyetlerin önüne geçilmiş olur. Bu yüzden mavi yeşil ajans ile çalışarak bütün kurumsal kimliğinizi bir arada tasarım ve baskı yaptırarak gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca devam edecek bütün projelerde çözüm ortağınız olarak çalışabiliriz.

Diğer Projeler

İsabet Okulları

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat