Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Web Site Tasarımı

Web sitesi; firmaların kurumsal kimliği ve iletişim bilgilerini en iyi şekilde gösterdikleri tanıtım aracıdır.

PROJE
Hadi başlayalım
//Web Tasarım

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir web sitesinin şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : İnternet

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Web sitesi; firmaların kurumsal kimliği ve iletişim bilgilerini en iyi şekilde gösterdikleri tanıtım aracıdır.

Gelişen teknoloji ve globalleşen dünya ile birlikte, firmalar, kurum ve kuruluşların kendilerini tanımadıkları  farklı ve uzak mecralarda ifade etmek, firmanın kalitesini ve kurumsallığını daha iyi lanse etmek için web sitesi tasarımı yaptırmaktadır.

WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi tasarımı yapılırken Kurumsal kimliğe uygun, masa üstü ve mobil araçlarda düzgün şekilde görüntülenebilen bir template ile hazırlanmalıdır. Kodlaması, yazılımı, bir çok argoritması firmanın kimliğine ve arama motorlarının alt yapısına uygun olmalıdır.

WEB SİTESİ NEDEN ÖNEMLİ

Firmanızın dış dünya ile ilişkisini sağlayan en önemli pencere web sitesidir. Web sitesi günlük faaliyetlerinizde ister ürün satışı, ister haber portal ister kurum tanıtımı ve faaliyetleri olsun isterse de sadece kurumsal firma tanıtımı için olsun çok önemlidir. Sizi uzaktan tanımak isteyen, firmanızı ziyaret etmek isteyen ya da iletişimle size ulaşmak isteyenlerin en önemli yardımcısı web sitesidir. Web sitesi olmayan firmalar günümüzde itibar görmeyen firmalardır.

İYİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALI

İyi bir web sitesi mobil uyumlu ve kullanışlı bir ara yüze sahip olmalıdır. Kullanıcı dostu olmalı ve dünyaca kabul görmüş tarayıcıların alt yapısına uygun olarak yazılmalıdır. Tasarımı oldukça etkileyici ve özel olmalıdır. Sürekli yenilenebilir bir yazılıma sahip olmalı, sosyal medya hesapları eklenebilir olmalıdır. Kolay kullanımı, detaylı bilgilendirme sayfaları, kurumsal kimliğe uygun tasarlanmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; web site tasarımı İzmir reklam ajansları içerisinde başarılı bir konuma sahiptir. Google yazılım sistemini iyi bilen bir ajans olarak hem seo çalışması iyi yapabilen, hem de tasarım ekibi sayesinde çok özel tasarımlar hazırlayan bir ajansdır. Web site tasarımı yazılım ve tasarımın birleşmesinden oluşur. Hem kodlama hem tasarım hem yazılım yapabilen bir ajans olarak sizlere en özel hizmeti sunmaktayız.

Mavi Yeşil Ajans olarak web site tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir web site sahibi olmanız artık çok kolay.

  • :
WEB SİTESİ NEDEN ÖNEMLİ ?

Firmanızın dış dünya ile ilişkisini sağlayan en önemli pencere web sitenizdir. Web sitesi günlük faaliyetlerinizde ister ürün satışı, ister haber portal ister kurum tanıtımı ve faaliyetleri olsun isterse de sadece kurumsal firma tanıtımı için olsun çok önemlidir. Sizi uzaktan tanımak isteyen, firmanızı ziyaret etmek isteyen ya da iletişimle size ulaşmak isteyenlerin en önemli yardımcısı web sitenizdir. Web sitesi olmayan firmalar günümüzde itibar görmeyen firmalardır.

İYİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALI ?

İyi bir web sitesi mobil uyumlu ve kullanışlı bir ara yüze sahip olmalıdır. Kullanıcı dostu olmalı ve dünyaca kabul görmüş tarayıcıların alt yapısına uygun olarak yazılmalıdır. Tasarımı oldukça etkileyici ve özel olmalıdır. Sürekli yenilenebilir bir yazılıma sahip olmalı, sosyal medya hesapları eklenebilmelidir. Kolay kullanımı, detaylı bilgilendirme sayfaları, kurumsal kimliğe uygun tasarlanmalıdır.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans; web site tasarımı İzmir reklam ajansları içerisinde başarılı bir konuma sahiptir. Google yazılım sistemini iyi bilen bir ajans olarak hem seo çalışması iyi yapabilen, hem de tasarım ekibi sayesinde çok özel tasarımlar hazırlayan bir ajanstır. Web site tasarımı yazılım ve tasarımın birleşmesinden oluşur. Hem kodlama hem tasarım hem yazılım yapabilen bir ajans olarak sizlere en özel hizmeti sunmaktayız. Mavi Yeşil Ajans olarak web site tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir web site sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat