Bunu Paylaş
Aşağı kaydır
Ana Sayfaya Geri Dön

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal Kimlik; Firma, Kurum, Kuruluş gibi kavramların tanınmasını sağlayan ögedir.

PROJE
Hadi başlayalım
//Kurumsal Kimlik

Tasarım Her şeydir...

İyi bir tasarım kaliteli bir kimliğin şekillenmesidir.
01.

BİZ EN İYİSİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Kategori : Kurumsal

Kazancımızı hizmet kalitesine dönüştürerek size en iyisini sunuyoruz…

Kurumsal Kimlik; Firma, Kurum, Kuruluş gibi kavramların tanınmasını sağlayan öğedir.

Firma içinde ve dışında, renk, özellik, açıklama, slogan, tanıtım, reklam gibi bütün faaliyetlerinin nasıl gelişmesi gerektiği, temsil edilme şeklini belirleyen ana unsurdur.  Kurumsal kimlik tasarımı firma hakkında detaylı bir görüşme yapıldıktan sonra ortaya konan vizyon doğrultusunda tasarlanmalıdır.

KURUMSAL KİMLİK NEDEN ÖNEMLİ ?

Kurumsal kimlik firmanın en önemli belirleyici özelliği olduğu için, en değerli ürünü en değerli kişiye teslim etmeli ilkesi ile kurumsal kimlik tasarımı işinde uzman ajans ile hazırlanmalıdır. Aksi takdirde bütün kampanya ve çalışmalar çok kötü şekilde sonuçlanabilir.

Kurumsal kimlik; Firma kuruluş amacına uygun, sektördeki diğer firmalarla beraber rekabet edeceği sektörün özelliklerini en iyi şekilde yansıtan, reklam ve kampanyalar için başarılı çalışmalar hazırlanması ile olur. Kurumsal kimlik elemanları hem modern görünümlü hem de sektör hedef kitlesine etki edecek tasarımda olmalıdır.

Kurumsal kimlik firmanızın rakip firmalar içerisinde her zaman önde olmanızı sağlayan en önemli tasarımdır. Logodan, tabelaya, baskılı ürünlerinizden promosyon ürünlerinize kadar bütün ürünlerinin aynı ahenk içerisinde tasarlanması ve sektörünüzde farklı bir yapıya kavuşmanız için kurumsal kimlik tasarımı çok önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımı İzmir ajans olarak hazırlanmalıdır.

KURUMSAL KİMLİK ELEMANLARI NELERDİR ?

Kurumsal kimlik elemanları firma kuruluşunda ve yeniden yapılanmada tasarlandığı gibi özel bir etkinlik ve farklı durumlarda da tasarlanmaktadır. Örneğin firmanın katılacağı farklı bir fuar, şirket kuruluş yemeği, özel bir etkinlikte sponsorluk gibi farklı çalışmalarda ilave kurumsal kimlik tasarımı yapılmaktadır.

Kurumsal kimlik elemanları; şirket içi evraklar, açık hava da kullanılan reklam ve tanıtımlar, şirket tanıtım katalog ve benzeri sunumlar, promosyon ürünleri, internet sitesi ve sosyal medya hesapları yeniden dizayn edilebilmekte ya da ihtiyaç olduğunda tasarlanmaktadır. Yani isterseniz kurumsal kimlik tasarımını tek seferde hazırlatabilir, isterseniz ihtiyaç duyduğunuzda tasarlarız. Buradaki en önemli etken farklı kampanyalarda farklı tasarımlar hazırlanması ya da günün ya da tarihin önemine göre yeniden dizayn edilmesidir.

 NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS ?

Mavi yeşil ajans firmanızın kuruluş aşamasında sizinle detaylı görüşme yaparak şirket vizyonuna en uygun tasarımı hazırlayarak yeni bir yüzle iyi bir başlangıç yapmanızı sağlar. Mavi yeşil ajans olarak bir çok firmaya başarılı bir şekilde kurumsal kimlik tasarımı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Mavi Yeşil Ajans olarak Kurumsal kimlik tasarımlarımızı sitemizde mutlaka inceleyin, ajansımızı ziyaret ederek ekibimizle bir kahve eşliğinde detayları görüşelim. Sizin de şirket vizyonunuzu belirleyecek çok özel bir kurumsal kimlik tasarımı sahibi olmanız artık çok kolay.

Daha Fazlasını İste

Kurumsal Kimlik Tasarımı

© Mavi Yeşil Ajans 2018 / Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Bize Ulaşın
Kapat